UUS: Paku oma kaupu ja/või teenuseid miljonitele potentsiaalsetele klientidele!

Onelife on üks suurimaid otsemüügi võrgustikke maailmas. Firma kavatseb muuta valdkonna standardeid ning on käivitanud uue elektroonilise kaubandusplatvormi Dealshaker pilootversiooni. See uus reklaamiplatvorm startis 16. veebruaril ning annab kasutajatele esmakordselt võimaluse aktsepteerida krüptovaluutat Onecoini kaupade ja teenuste eest.


Kõik Dealshakeriga liitujad saavad globaalse Onelife võrgustiku partneriks. Kuid mitte ainult, nad saavad ka ligipääsu mitmemiljonilisele kasutajate võrgule, mis võimaldab reklaamida omad äri ja kaupu globaalsel turul laiendades nii tunduvalt oma potentsiaalsete klientide sihtrühma.


Platvormi eesmärk on kliendilt-kliendile (C2C) ja ärilt-kliendile (B2C) pakkumiste edastamine Euro+Onecoin kombineeritud hindadega. Platvormil on juba laias valikus pakkumisi: meelelahutus, hobid, reisid, tervisetooted ja -teenused, koolitused ja konsultatsioonid, toidukaubad ja joogid, aksessuaarid, sisekujunduskaubad, kodutehnika ning palju muud.


Mis on Onecoin?


Onecoin on lisavaluuta, mida kasutatakse Dealshakeri platvormil maksevahenina lisaks Eurole. Onecoin on digitaalne krüpteeritud valuuta. Iga digitaalne münt, Onecoin, tekib arvuti poolt matemaatilise arvutustehte lahendamisega, seda protsessi nimetatakse “kaevandamise” (ingl. k. – mining). Onecoini kaevandatakse tsentraalselt, st seda ei pea ise oma arvutis tegema, vaid seda teeb firma keskselt ise ning kõik soovijad saavad kaevandatud Onecoine omandada. Nagu igal rahatähel on seerianumber, on ka iga krüptomünt ainulaadne. Tänaseks on Onecoini omanikke juba üle 3 miljoni inimese ning Onecoin ise üks tuntumaid krüptovaluutasid maailmas.


Ka Sinul on võimalus kasu saada uuest turupotentsiaalist. Paku oma kaupu ja/või teenuseid miljonitele potentsiaalsetele klientidele!


Registreeri tasuta kasutajakonto kohe!
Lisainfot vaata videost SIIT: