BTL-lahendused

Below-the-line ehk BTL hõlmab kogu turunduskommunikatsiooni, mis ei ole avalikus meedias nähtav: poed, messid, näitused, HoReCa (Hotels, Restorans, Cafes) ja otsepost. Paljude brändide jaoks on just need impulsskeskkonnad müügi jaoks võtmetähendusega. Siit algab mh. inimese tarbimiskäitumise muutmine. Edu tagab vaid väljapaistev idee!

 

Reklaam kaubanduskeskustes

Põrandakleebised, kärureklaam, riiulilahendused, sularahaalused, kassatšeki tagumine pool, reklaamkleebis sügavkülmiku uksel, sissepääsu väravad, reklaam postidel müügisaalis, allkirjaalused.

 

 

Otsepostitus

TNS Emor küsitlus on selgitanud, et otsepost on kõige efektiivsem vahend oma reklaamsõnumi edastamiseks klientidele. Koostöös Eesti Postiga aitame Teil kujundada ja korraldada otseposti.

 

Otsepost võib olla aadressiga (al. 300 saajast) või aadressita (al. 100 saajast). On võimalik piiritleda sihtgruppi maakonna, valla, linna, linnaosa, eraisiku/juriidilise isiku, eramu/kortermaja järgi. On võimalik piirtleda sihtrühma ka soo ja vanuse järgi.

 

Lisaks pakume reklaampindade renti Eesti Posti kontorites – on võimalik paigaldada plakateid suuruses A4 kuni A2, jaotusmaterjale letil, põrandale ning reklaami kassa rahaalusele.